HAKKIMIZDA

Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile birlikte inşa edilen yapılarda farklı arayışlar ön plana çıkmaktadır. Bu arayışlar inşaat sektöründe daha donanımlı çalışanlara olan ihtiyacı arttırmaktadır. Ayrıca sektörde bulunan işverenden öğrenciye, mühendisten akademisyene kadar tüm paydaşların arasında sağlam bir iletişim olması gerekmektedir. İnşaat Rehberim, oluşan bu ihtiyaçlara cevap verme amacıyla sektördeki tüm paydaşlara yardımcı olmayı kendisine görev edinmiştir.

İnşaat Rehberim‘in vizyonunda, bünyesindeki bilgi ve tecrübelerini aktarmanın yanı sıra kendini sürekli yenileyen bir yapı olmayı başarmak vardır. Aynı zamanda dünyadaki sektörel gelişmeleri takip edip ülkemizin gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

İnşaat Rehberim‘in içerikleri arasında sektörden haberler, sahadan bilgi ve tecrübeler, yönetmeliklerden bölümler ve öğrencilere yönelik çeşitli etkinlik duyuruları yer almaktadır. Tüm bunların yanında paydaşlar arasındaki iletişimi güçlendirecek çeşitli uygulamalar İnşaat Rehberim bünyesinde yer alacaktır.